Jak zrobić dziury w spodniach?

Moda bardzo szybko się zmienia i nie sposób za nią nadążyć. Jednak co jeśli nie mamy pieniędzy na kolejne nowe ubrania a bardzo chcemy wejść do kanonu modnych osób? Bardzo prostym rozwiązaniem jest przerabianie swoich obecnych kreacji. Najpopularniejsze teraz są dziurawe spodnie. Nie zapowiada się aby miały odejść z mody, więc warto w nie zainwestować albo zrobić je samodzielnie z tego co już posiadamy w naszej garderobie. Niejedna nastolatka pewnie się zastanawiała jak zrobić dziury w spodniach. Kolejną jest myśl czy zwykłe użycie nożyczek będzie prawidłowe.

Jak zrobić dziury w spodniach?

Jak zrobić dziury w spodniach?Sposobów jest wiele, więc warto je poznać. Klasyczne spodnie, które nie mają być aż nadto krzykliwe, posiadają nacięcia na kolanach. Są to zwykłe proste kreski, które są widoczne dopiero w momencie, kiedy kolano jest zgięte. Widać to podczas chodzenia lub siedzenia. Wystarczą do tego standardowe nożyczki. Należy zmierzyć, w którym miejscu znajduje się kolano po założeniu spodni i można ciąć. Warto zrobić nacięcie trochę mniejsze, bo z czasem się ono może powiększyć. Istnieją rady, które głoszą, że na początek lepiej mieć mniej dziurawe spodnie. Kolejnym sposobem jest zrobienie trochę poszarpanych dziur. Nie jest to standardowa dziura, tylko poszarpana dziura. Tutaj warto użyć tarki, która znajdzie się w każdej kuchni. Po wybraniu miejsca, wybieramy oczka, którymi chcemy ponacierać spodnie. Trzemy długo, aż do uzyskania odpowiedniego dla nas efektu. Modne są tez gęste, krótkie nacięcia, które łatwo można wykonać mały może lub żyletką. Należy pamiętać, że przy wykonywaniu tych wszystkich czynności, trzeba być bardzo ostrożnym. Są to przedmioty bardzo ostre, którymi możemy się omyłkowo zranić.

Kiedy już bezpieczeństwo jest gwarantowane, a spodnie ponacinane w odpowiednich miejscach, warto wziąć do ręki rolkę papieru z klejem

To jest rolka, którą używamy do zdejmowania nadmiaru sierści pupili z ubrań. W ten sposób zdejmiemy niepotrzebne nitki. Następnie wrzucamy spodnie do pralki, w ten sposób zobaczymy efekt w całości, kiedy materiał trochę się porusza. To pozwoli nam uniknąć katastrofy, która mogła się wydarzyć. Jeżeli na spodniach je za duże nacięcie i podczas prania spodnie rozpadły się na pół, to samo stałoby się podczas chodzenia. W ten sposób poddajemy naszą nową odzież pierwszemu testowi. Jeżeli wszystko przebiegło pomyślnie, możemy się cieszyć nowymi spodniami z dziurami. Można tworzyć kolejne pary z innymi kombinacjami.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here