Tortownia na Bema

Przez ostatnie 10-15 lat w naszym kraju pojawiło się sporo piekarni i cukierni z bogatym asortymentem wypieków, słodyczy i deserów. Nadal trudno jest znaleźć takie miejsca, w których utalentowani cukiernicy nie tylko wstawiają do piekarników przygotowane już wcześniej mieszanki na drożdżówki lub ciasta, ale zajmują się przygotowaniem unikalnych smakołyków od początku, rzetelnie pilnując poprawności działań na każdym z etapów i kreatywnie podchodząc do każdego przygotowywanego deseru. We Wrocławiu prawdziwym kulinarnym odkryciem może stać się wizyta w Tortowni na Bema – miejscu, stworzonym z myślą o tworzeniu doskonałych wypieków i łakoci na podstawie autorskich receptur.

Nowoczesna cukiernia z tradycjami we Wrocławiu

Tortownia na Bema to miejsce, gdzie pracują wyłącznie pasjonaci prawdziwych słowiańskich słodyczy: rzetelnie dobierają i doprowadzają do ideału klasyczne i nowoczesne recepty, wybierają najbardziej świeże, nie zawierające szkodliwych substancji składniki i oczywiście kreatywnie podchodzą do tworzenia dekoracji nawet najmniejszych ciasteczek wypiekanych w cukierni.

Nowoczesna cukiernia z tradycjami we Wrocławiu

Historia cukierni, jej wizja i misja, jak również dokładna oferta są przedstawione na stronie, jednak jeśli mieszkasz we Wrocławiu lub zwiedzasz miasto, warto udać się do tego miejsca osobiście. W przytulnej atmosferze możesz poczęstować się mistrzowsko wykonanymi deserami, dowiedzieć się więcej na temat lokalnych tradycji kulinarnych i oczywiście przyjemnie spędzić czas.

Słodkości przez Internet: maksymalnie wygodne rozwiązanie

Jeśli lubisz wysokiej jakości desery, ale nie masz możliwości, aby osobiście odwiedzić cukiernię w celu ich wyboru, dobrym rozwiązaniem będzie dla Ciebie złożenie zamówienia przez Internet. Katalog opracowany na zlecenie Tortowni na Bema zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę: znajdziesz w nim setki oryginalnych słodyczy, które można zamówić zarówno na standardowe spotkanie przy herbacie, jak i z okazji jakiegoś święta lub rocznicy.

Słodkości przez Internet

Dla wygody wyszukiwania torty zostały podzielone na kategorie: dla dzieci i dorosłych, dla kobiet i mężczyzn, dla wielbicieli czekolady i owoców itp.

Poza dokładnymi opisami deserów, w katalogu znajdziesz również ich zdjęcia, chociaż wcale nie oznacza to, że powinieneś zamówić wyłącznie tort z typowym udekorowaniem: prześlij zdjęcie lub rysunek wymarzonego deseru, a cukiernicy z Tortowni na Bema dokładnie go odwzorują w praktyce. Korzystając z informacji podanych w katalogu możesz także wybrać:

  • Biszkopt i nadzienie dla przyszłego tortu;
  • Ilość poziomów, rozmiar, kształt deseru;
  • Jadalne i niejadalne elementy, w tym nadruk itp.

Jeśli lubisz wysokiej jakości desery, ale nie masz możliwości, aby osobiście odwiedzić cukiernię w celu ich wyboru, dobrym rozwiązaniem będzie dla Ciebie złożenie zamówienia przez Internet – wtedy uda Ci się połączyć nie wychodzenie z domu z zamówieniem słodkości.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here