odzież z nadrukiem

Jeśli należymy do tych osób, które zdecydowanie nie lubią ginąć w tłumie, na pewno denerwują nas aktualne oferty większości sklepów z odzieżą. Tak naprawdę obecnie nie jesteśmy w stanie nic w nich dla siebie zakupić. Gdy mamy zainwestować w bluzkę, którą widzieliśmy już u kilku swoich koleżanek, wolimy odejść z marketu z pustymi rękami. W ogóle nie myślimy jednak o tym, że możemy przecież sami projektować i tworzyć niepowtarzalne ubrania, jakie potem tylko my będziemy na sobie nosić. Zacznijmy zatem tak postępować, a nawet najzwyklejsza odzież z nadrukiem cudownie ozdobi nasze ciało, gdyż to my ją dla siebie wykreujemy.

Własnoręczne naszywki

W pierwszej kolejności musimy polubić się ze standardowym zestawem narzędzi do szycia – zwykłą igłą i nitką. Prawdopodobnie już kiedyś posługiwaliśmy się tymi narzędziami. Gdy jeszcze w sklepach panowała bieda i zazwyczaj zaszywaliśmy dziury w skarpetkach bądź piżamach. Wciąż zresztą igły i nitki przydają nam się w kryzysowych sytuacjach. Kiedy to mamy już wyjść z domu, a nagle spostrzegamy, że naszej eleganckiej koszuli brakuje jednego guzika. Mamy pewne doświadczenie w posługiwaniu się tymi podstawowymi przyborami, jednak jeśli wciąż nie do końca czujemy się z nimi pewnie, musimy oczywiście trochę poćwiczyć.

Zanim przejdziemy do szycia prawdziwych ubrań, postarajmy się po prostu wszyć guziki do starych koszul czy załatać dziury w bieliźnie, jakiej już nie nosimy. Gdy te wszystkie zadania przestaną być dla nas jakkolwiek trudne, spróbujmy zapoznać się z prawdziwą maszyną do szycia, jaką możemy pożyczyć od swojej babci czy mamy. To przy jej pomocy zawsze przygotowuje się każdą odzież z naszywką. Dlatego gdy tylko staniemy się właścicielami podobnej maszyny, będziemy mogli nareszcie rozwinąć skrzydła w dziedzinie projektowania. Oczywiście początkowo ćwiczmy z pomocą gotowych instruktaży dostępnych w Internecie, by dopiero potem przejść do zupełnie samodzielnego szycia.

Odzież z nadrukiem

Może jednak zdarzyć się tak, że dostrzeżemy, iż kompletnie nie mamy talentu do szycia. Jeżeli zatem nawet igła i nitka są dla nas przyrządami tajemniczymi, a biorąc do rąk prawdziwą maszynę, obawiamy się, że prędzej utniemy sobie palca, aniżeli stworzymy bluzkę, lepiej spróbujmy w inny sposób przygotować niepowtarzalne ubrania. Nie musimy przecież szyć ich samodzielnie. Do dyspozycji mamy klasyczne wyroby, które w każdym sklepie kupimy za grosze. Zdobądźmy zatem białe t-shirty czy poszukajmy ich w swojej garderobie.

Następnie te najprostsze ubrania możemy odrobinę przemienić i tym sposobem dać im nowe życie. Nawet z takich artykułów może zostać wykreowana odzież z nadrukiem. Jeśli tylko zdecydujemy się na nich naprasować pewne grafiki lub np. teksty piosenek. Zajrzyjmy również do dowolnej pasmanterii, zakupmy w niej kolorowe gadżety i naszywki. Następnie takimi elementami próbujmy dekorować najprostsze, jednokolorowe bluzki, spodnie, spódnice czy sukienki. Wykażmy się odrobiną kreatywności i bawmy się projektowaniem. Dzięki temu tworzone przez nas rzeczy na pewno nas zachwycą.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here