Konturowanie twarzy i ciała z trwałymi efektami - poznaj zabieg Accent Prime!

Masz do czynienia z nadmiarem tkanki tłuszczowej w wybranych miejscach ciała? Twoja skóra straciła pierwotną jędrność i elastyczność, a owal twarzy wyraźnie opadł, nadając jej smutny wyraz? To właśnie dla Ciebie został stworzony zabieg konturowania twarzy i ciała przy pomocy innowacyjnego urządzenia Accent Prime. Postaw na trwałe efekty poprawy wyglądu swojej twarzy i sylwetki. Zobacz, jak wygląda zabieg modelowania sylwetki i lifting twarzy bez skalpela!

Konturowanie twarzy i ciała Accent Prime

Accent Prime to wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu możliwe jest przeprowadzenie skutecznego zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej oraz nieinwazyjnego modelowania twarzy i ciała. Nieodzowną zaletą terapii Accent Prime jest to, że jej efekty widoczne są natychmiast po przeprowadzeniu pierwszego zabiegu – skóra na twarzy i ciele staje się bardziej napięta, owal twarzy jest wyraźnie podniesiony, znika podwójny podbródek, zaś sylwetka zostaje wyszczuplona. Specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie, w której można wykonać konturowanie twarzy i ciała metodą Accent Prime, zaznaczają jednak, że najlepsze rezultaty przynosi pełna terapia składająca się najczęściej z 4 zabiegów wykonywanych w odstępach tygodniowych.

Zalety modelowania twarzy i sylwetki Accent Prime

Dlaczego, mając do czynienia z nadmiarem tkanki tłuszczowej i postępującym procesem starzenia, warto zdecydować się na zabieg modelowania twarzy i sylwetki metodą Accent Prime? Poza błyskawicznymi i widocznymi efektami, zabieg ma też wiele innych zalet. Pacjenci Kliniki Miracki podkreślają, że dzięki tej metodzie możliwe jest uzyskanie perfekcyjnej sylwetki i odmłodzonej skóry twarzy w sposób bezpieczny, bezbolesny i bez szeregu niepożądanych skutków ubocznych, np. blizn, przebarwień, poparzeń skóry czy długiego okresu rekonwalescencji. Specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie zaznaczają, że zabieg ten stanowi idealną alternatywę dla bardziej inwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej czy chirurgii plastycznej. Dzięki takim zabiegom możemy uzyskać analogiczne efekty do tradycyjnego liftingu twarzy bez narażania własnego organizmu na nieprzyjemne skutki uboczne.

Jak wygląda zabieg konturowania twarzy i ciała Accent Prime?

Accent Prime to zabieg wykorzystujący działanie ultradźwięków i fali radiowej w celu wyraźnej poprawy wyglądu twarzy i ciała. Ultradźwięki są odpowiedzialne za niszczenie komórek tłuszczowych i opróżnianie ich zawartości bez naruszania przy tym sąsiadujących z nimi tkanek, dzięki czemu zabieg jest niezwykle łagodny dla pacjenta. Działanie fali radiowej powoduje natomiast, że przyspiesza nasz metabolizm, a tym samym usprawnione zostaje działanie układu limfatycznego oraz proces usuwania tłuszczu uwolnionego przez ultradźwięki. Połączenie tych dwóch innowacyjnych modułów tworzy jedyne w swoim rodzaju narzędzie do walki z wszelkimi niedoskonałościami naszej twarzy czy ciała.

Procedura zabiegowa składa się z dwóch faz, podczas których terapeuta używa dwóch różnych głowic. W fazie przedterapeutycznej głowica, która wytwarza ultradźwięki, podwyższa temperaturę tkanek do 40 stopni Celsjusza. W fazie terapeutycznej (niezmienne przy temperaturze 40 st. C) ma miejsce rest całkowitej energii akumulacyjnej związanej z jednoczesnym uwolnieniem komórek tłuszczowych. Warto zaznaczyć, że podczas zabiegu nad bezpieczeństwem pacjenta cały czas czuwa skomputeryzowany system, który dodatkowo nieustannie monitoruje temperaturę ciała. W urządzeniu został też zastosowany specjalny system chłodzący, który zmniejsza wszelkie dolegliwości bólowe podczas zabiegu, a także zabezpiecza naskórek, skórę właściwą, naczynia krwionośne i włókna nerwowe przed uszkodzeniem.  

Więcej informacji na temat zabiegu Accent Prime znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/accent-prime/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here