Kobiece modne wisiorki – 4 propozycje

0
1704

Wisiorki, czyli wszelkiego rodzaju łańcuszki i naszyjniki świetnie uzupełniają stylizację codzienną, jak i tą wieczorową. Warto wiedzieć, jakie wisiorki są teraz najmodniejsze, aby stworzyć świetny look.

Modne wisiorki 2018

Co było modne w ubiegłym roku? Wiele modeli wisiorków, które zyskały popularność w roku 2018, również w bieżącym roku są na topie. Absolutnym hitem w ubiegłym roku były oczywiście celebrytki, które wciąż nie tracą na popularności. Celebrytki to cienkie łańcuszki, na których zaczepione są płaskie zawieszki. Mogą być one długie, przy czym jeden długi łańcuszek spływa wzdłuż dekoltu lub krótsze, które są bliżej szyi. Warto podkreślić, że celebrytki to wisiorki gwiazd, a więc każda kobieta nosząc je poczuje się wyjątkowo. Oprócz eleganckich i lekkich celebrytek w 2018 roku modne również były wisiorki, których zawieszki miały geometryczne kształty. Taka biżuteria jest ponadczasowa i nowoczesna, a więc śmiało można ją wybierać do wybranych stylizacji.

Modne wisiorki gwiazd

Warto podkreślić, że gwiazdy a więc celebryci pomimo ich formatu coraz częściej wybierają delikatną biżuterię, tym bardziej wisiorki. Z łatwością można zauważyć, że ulubione wisiorki gwiazd to delikatne złote naszyjniki z jedną lub góra dwoma zawieszkami. Są one niezwykle eleganckie i szykowne. Oprócz podstawowych złotych naszyjników, oczywiście ulubionymi naszyjnikami gwiazd są celebrytki, które zostały opisane wyżej. Warto zwracać uwagę na to, co noszą gwiazdy, ponieważ z pewnością jest to aktualnie w modzie.

Modne długie wisiorki

Modne długie wisiorki

Długie naszyjniki są pożądane każdego sezonu modowego. Długie naszyjniki nigdy nie wyjdą z mody, aczkolwiek warto zwracać uwagę na modele długich wisiorków, które są aktualnie trendy. Kobiece i modne wisiorki możemy znaleźć na stronie esclusiva.pl pod linkiem https://esclusiva.pl/zawieszki-wisiorki. Mamy tu do wyboru klasyczne złote lub srebrne długie wisiorki lub wisiorki z kolorowym kamieniem, który będzie się wyróżniał na tle naszej stylizacji. Ciekawie zakończone długie wisiorki sprawią, że każdy nie będzie mógł oderwać wzroku od świetnie dobranego modnego długiego wisiorka.

Modne zawieszki na łańcuszek

Jeśli mamy w domu sam łańcuszek warto zwrócić uwagę na modne zawieszki, które można wymieniać i dobierać odpowiednio do stylizacji. Modne są zawieszki ze zwierzęcym motywem, klasyczne serca, a w ostatnim czasie niezwykle pożądane zawieszki boho. Łatwo również zauważyć, że częstym motywem który występuje na zawieszkach jest drzewo, bądź liście. Taki naturalny

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here