Broszki srebrne – jak i do czego je nosić?

Broszki to element biżuterii, który szturmem wrócić do damskich szkatułek. Co więcej po powrocie przestał być kojarzony wyłącznie ze stylizacjami starszych pań. Obecnie bardzo często sięgają po niego wszystkie pokolenia. Sprawdzamy więc jak nosić broszki srebrne.

Broszki srebrne praktycznie do wszystkiego!

Broszka to bardzo ciekawy element biżuteryjny, który sprawdzi się naprawdę w wielu stylizacjach. Można się na niego zdecydować podczas komponowania garderoby na oficjalne wyjście jak i kawę z koleżankami. Tak więc, czy to w połączeniu z elegancką marynarką, okryciem casual, czy też swetrem będzie bardzo dobrze się prezentowała. Sprawdzi się także jako dodatek do sukienki letniej lub wieczorowej. Broszki srebrne w każdym z tych przypadków nadadzą kobiecie subtelności, a także elegancji. Mimo to należy zwrócić uwagę na kilka szczegółów, ponieważ te piękne broszki potrafią być naprawdę zaborcze, a co za tym idzie mogą zakłócić odbiór stylizacji.

Srebrne broszki – jak je wybierać?

Srebrne broszki tak jak ich koleżanki wykonane z innych materiałów naprawdę nie lubią towarzystwa, czyli innej biżuterii. Stanowczo odradza się więc komponowanie broszki z naszyjnikami, czy łańcuszkami. Zwłaszcza jeśli te będą długie lub mocno okazałe. Podobnie jest również z kolczykami. Tutaj dobrym wyjściem będzie zastosowanie sztyftów lub bardzo delikatnych ozdób w kształcie kropli. Wówczas nie powinny się te elementy biżuterii ze sobą kłócić. Srebrne broszki należy nosić w wyczuciem. Warto zestawiać ze sobą z pozoru kontrastowe elementy garderoby. Mowa tutaj np o połączeniu prostej, klasycznej sukienki z bogato zdobioną broszką. Z kolei do zwiewnej, letniej sukienki warto wybrać broszkę o przedstawiającą podobny motyw. Broszki należy również odpowiednio wybierać jeśli chodzi o ich rozmiar. Tak więc duża, masywna ozdoba powinna zostać raczej odrzucona przez kobiety, które posiadają większy biust. W ich przypadku znacznie lepszym rozwiązaniem będzie dekoracja średniej wielkości, cechująca się prostym wzorem. Miejscem jej wpięcia zdecydowanie nie powinny być okolice biustu. Postawić w tym przypadku warto na broszkę służącą jako spięcie (ponad biustem) sweterka, czy bolerka.

Broszki srebrne – jak nosić i gdzie kupić?

Skoro wiemy już z czym broszki srebrne będą się komponowały oraz w jakim powinny być rozmiarze to warto przejść do tego jak je nosić. Okazuje się, ze w tej kwestii panuje spora dowolność. Broszki mogą znajdować się tak w połach marynarki, po prawej stronie garderoby, jak i na środku jako łącznik między dwoma brzegami okrycia wierzchniego. Co więcej broszki srebrne sprawdzą się także jako ozdoba szala lub sukni wieczorowej gdzie zostaną przypięte do dekoltu. Tego rodzaju broszki srebrne można znaleźć w internecie. Warto skorzystać z takiego rozwiązania robienia zakupów, ponieważ w jednym miejscu można wówczas zapoznać się z wieloma ciekawymi ofertami. Można spokojnie zastanowić się przed dokonaniem zakupu, który model będzie najbardziej odpowiedni do stylu, który jest przez nas preferowany.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here