Tupety - rodzaje baz

Konsumenci, którzy po raz pierwszy korzystają z usług świadczonych przez profesjonalistów zatrudnionych w naszym salonie zdają się nie wiedzieć, że podobnie jak ma to miejsce w przypadku peruk naturalnych i syntetycznych, tak i tupety dostępne są w co najmniej kilku wariantach. Kluczowym aspektem odróżniającym je od siebie jest bez wątpienia rodzaj bazy, a więc siateczki lub warstwy monofilamentu albo materiału pochodnego, do których to mocowane są poszczególne pasemka włosów mające na celu zamaskowanie problemu z nadmienię przerzedzającą się fryzurą, z którą zmaga się klient. W ramach dzisiejszego artykułu postanowiliśmy dokonać przeglądu najpowszechniej stosowanych baz, dzięki czemu nasi czytelnicy będą w stanie określić, który z produktów w pełni spełnia ich oczekiwania. Zapraszamy do lektury.

Jednym z najpopularniejszych produktów w naszym portfolio są tupety z bazą mono, która to opiera się na wykorzystaniu specjalistycznej, niedrażniącej siateczki, do której następnie w sposób w pełni spersonalizowany mocowane są poszczególne pukle włosów. Siateczka jest niezwykle delikatna, a jednocześnie niepodatna na uszkodzenia mechaniczne. Producent dokłada także wszelkich starań, aby w maksymalnym możliwym stopniu przepuszczała ona zarówno powietrze jak i promienie słoneczne, co pozwoli skórze głowy na prawidłowe oddychanie, a włosom znajdującym się pod tupecikiem – na stopniowy, zdrowy rozwój. Wyroby omawianego typu rekomendujemy przede wszystkim osobom, które mają dość wrażliwą skórę i w przypadku których inne rozwiązania mogą nie zdać egzaminu lub też okazać się suboptymalne w kwestii nie tylko prezencji ale i komfortu użytkowania.

Alternatywą dla opisywanego powyżej produktu jest rodzaj tupetu bazujący na tak zwanej mikroskórze, która nie tylko nie powoduje podrażnień i tym podobnych problemów skórnych podczas dłuższego noszenia, ale także gwarantuje użytkownikowi maksymalnie naturalny wygląd wyrobu, niezależnie od warunków oświetleniowych czy atmosferycznych. Baza taka, jeżeli tylko zostanie właściwie wykonana, w najpełniejszym stopniu oddaje efekt wyrastających z głowy włosów, dzięki czemu nawet najbardziej dociekliwy obserwator nie będzie w stanie zidentyfikować obszaru zakrytego tupecikiem celem ukrycia przerzedzonych obszarów będących rezultatem łysienia plackowatego, telogenowego lub też androgenowego. Omawiany materiał niejednokrotnie posiada dodatkowe mikroskopijne otwory umożliwiające stałą wymianę powietrza oraz usuwanie na zewnątrz potu, łoju czy resztek stosowanych kosmetyków, co szczególnie przydatne okazać się może podczas upalnych dni.

Obydwa z omawianych w ramach dzisiejszego artykułu produktów mocuje się do włosów naturalnych przy pomocy specjalistycznych spineczek typu clip-in, które nie wpływają negatywnie na kondycję włosa, jednocześnie zapobiegając przesuwaniu się produktu oraz jego spadaniu w przypadku wykonywania gwałtownych ruchów. Jesteśmy święcie przekonani, że nasi przedstawiciele będą w stanie bezbłędnie dobrać typ bazy tupetu zarówno do Państwa preferencji jak i do specyfiki problemu z jakim się Państwo zmagacie!

Systemy włosów oraz Tupety HairAgain.com.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here