Jak idealnie zadbać o czystość podłóg posiadając zwierzaka w domu?

Większość z nas kocha zwierzęta domowe. Zapewniają one masę atrakcji oraz rozrywek. Ważna także jest czułość jaką nam okazują każdego dnia. Pośród szerokiej palety walorów ich posiadania istnieje także kilka wad, a najbardziej uciążliwą jest stan naszych podłóg, które bez względu na rodzaj ciężko znoszą kontakt ze zwierzętami. W jaki sposób zadbać o ich skuteczną kondycję? Odpowiedź w dzisiejszym artykule.

Jak pies z kotem

Najbardziej zatroskani o stan podłóg mogą być właściciele psów oraz kotów. To przede wszystkim koty urządzają zawody w bieganiu po podłodze często nie wyrabiając na zakrętach. Ich klocki hamulcowe to pazury, które powodują rysy zwłaszcza na drewnianych powierzchniach. Psy co prawda nie mogą się pochwalić zbyt ostrymi pazurami, ale ich zwiększona masa ciała sprawia, że po pewnym czasie pazury zaczną pozostawiać ślady, które będą trudne do usunięcia.

Problem z włosami

Kolejnym problemem związanym z naszym stanem podłóg jest sierść, którą pozostawiają po sobie zwierzęta futerkowe.  Problem pojawia się szczególnie w momencie, gdy parkiet jest jasny, a sierść naszego pupila czarna – bądź na odwrót. Odkurzacz przez braki w przepływie powietrza nie zawsze jest skory do zbierania włosów, dlatego warto spróbować innych rozwiązań. Jakich?

Postaw na profesjonalizm

Jednym z najskuteczniejszych rozwiązań są akcesoria sprzątające od marki Leifheit – https://www.leifheitsklep.pl/. Szeroka gama wysokiej jakości akcesoriów i detergentów dostosowanych do indywidualnych potrzeb sprawia, że kłopoty występujące na skutek obecności zwierząt zostają skutecznie zminimalizowane. W zależności od rodzaju powierzchni warto wybrać dedykowane rozwiązania, które pozwolą dać naszej podłodze drugie życie. Wysoka jakość i atrakcyjne ceny – to największy walor tego rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z tą rewelacyjną ofertą – satysfakcja gwarantowana!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here