gry dla par

Mimo iż walentynki są  już za nami, nie oznacza to jednak, że przestajemy chodzić na randki. Bardzo dobrym sposobem urozmaicenie czasu spędzonego podczas randki są gry dla par.

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/gry-dla-par/

Gry dla par: Kobiety vs. Mężczyźni

„Kobiety vs Mężczyźni”  to gra towarzyska, która również sprawdzi się nie tylko podczas imprezy, ale również podczas podwójnych randek. Na czym ta gra polega? Zwycięzcą jest gracz, który najwięcej wie o płci przeciwnej. Zatem idealnie sprawdzi się gdy spotykacie się z waszymi przyjaciółmi.

Miłosne igraszki

Miłosne igraszki jak sama nazwa wskazuje, to gra erotyczna. W środku znajduje się plansza, a także 52 karty do gry, 20 kart z pozycjami miłosnymi, 2 pionki, kostka do gry oraz instrukcja.

Sekrety nocy

Sekrety nocy to podobnie jak do poprzedniej propozycji, kolejna gra erotyczna, podczas której będzie wam gorąco. W środku gry znajdziecie karty rozkoszy, kajdanki z kolorowym futerkiem, piórko do łaskotania, opaskę na oczy oraz planszę dwustronną. Jak grać w „Sekrety Nocy”? Składa się ona z dwóch etapów. Dopiero po wygranej istnieje możliwość bliższego kontaktu. Natomiast podczas rozgrywki jest on zabroniony.

•       Pierwszy etap nazwany został „flirtem” ima za zadanie podniecić was i stworzyć zmysłową atmosferę.

•       Drugi etap nazwany „Ekstazą i spełnieniem” ma na celu podniecić was i rozgrzać.

Nigdy przenigdy

Tą grę w łatwy sposób możecie wykonać samodzielnie np. wypisując zdania na karteczkach. Gra polega na tym że losujemy wyznanie jak np. „Nigdy nie kąpałam się nago w rzece” i osoba, która daną rzecz robiła (oryginalnie) wypija kieliszek wódki.

Poszukiwacz skarbów

Najprostsza i szybka gra której zabawa polega na tym, że jedna osoba kładzie się np. na łóżku i wybiera punkt na swoim ciele, gdzie będzie skarb. Druga osoba (partner lub partnerka) ma za zadanie znaleźć skarb za pomocą pocałunków.

Zobacz też: http://www.skarbykaszub.pl/jak-kupowac-przez-internet/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here