Epilacja laserowa Motus

Laserowe usuwanie owłosienia to bardzo popularny zabieg, na który z roku na rok decyduje się coraz więcej Polek w różnym wieku. Trwałe, spektakularne efekty, bezbolesność i krótki czas trwania pojedynczych sesji zabiegowych, to największe zalety tego rozwiązania. Jednak wiele kobiet zastanawia się, jaki laser medyczny wybrać? Fantastyczne efekty daje laser aleksandrytowy Motus włoskiej, renomowanej marki Deka.

Depilacja laserowa z pomocą tego urządzenia, to jedno z najnowszych rozwiązań technologicznych – w opinii specjalistów z warszawskiej Kliniki Miracki. 

Laser Motus –  skuteczność i precyzja w usuwaniu cienkich i jasnych włosów

Motus to zaawansowany laser aleksandrytowy o długości fali 755 nm, który jest dedykowany do trwałej eliminacji owłosienia z miejsc intymnych, łydek, ud, pach, wąsika, brzucha oraz innych partii ciała. Jak działa to fenomenalne urządzenie? Wiązki światła laserowego docierają do cebulek i mieszków włosowych – dochodzi do ich termicznej destrukcji, a wszystko to możliwe jest dzięki szybkim i płynnym ruchom specjalnej głowicy, która jest w sposób ciągły przesuwana po skórze pacjentki. Warto podkreślić, że Motus doskonale radzi sobie również z usuwaniem jasnych i delikatnych włosków, czego nie potrafią konkurencyjne urządzenia do depilacji laserowej (najszybciej wychwytuje w skórze chromofor melaniny, absorpcja jest większa nawet o 1/4, niż ma to miejsce w przypadku lasera diodowego Vectus). Dlaczego jeszcze warto zaufać laserowi Motus? Depilacja laserowa z użyciem tego innowacyjnego sprzętu, jest praktycznie bezbolesną procedurą (szafirowa płytka schładza skórę do 15 stopni Celsjusza, co zapewnia wysoki komfort podczas zabiegu), dlatego mogą poddać się jej nawet kobiety z bardzo niskim progiem odczuwania bólu.

Epilacja laserowa  Motus – gwarancja gładkiej skóry na lata

Epilację laserową wykonuje doświadczony i wykwalifikowany kosmetolog. Zaletą zabiegu jest brak okresu rekonwalescencji – bezpośrednio po sesji można powrócić do codziennej rutyny życia (wystarczy stosować się do zaleceń pozabiegowych, tj. unikać opalania na słońcu i solarium, nie smarować ciała samoopalaczem). Dokładna liczba sesji ustalana jest indywidualnie, w  zależności od danego przypadku (standardowo jest to 5-6 zabiegów w czterotygodniowych odstępach czasu, choć zdarza się, że wystarczą 4 spotkania). Oczywiście istnieją pewne czynniki wykluczające, które uniemożliwiają poddanie się laseroterapii. Podstawowymi przeciwwskazaniami do skorzystania z depilacji laserowej Motus są m.in.:

  • ciąża i karmienie piersią, 
  • choroby nowotworowe, 
  • epilepsja,
  • terapia retinoidami,
  • cukrzyca,
  • bielactwo,
  • łuszczyca,
  • świeża opalenizna,
  • stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi.

Podsumowując, epilacja laserowa Motus firmy Deka to rozwiązanie dedykowane dla wszystkich kobiet, które chcą zrezygnować z klasycznych, czasochłonnych i nierzadko bolesnych sposobów redukcji włosków, jednocześnie ciesząc się perfekcyjnie gładką skórą przez długi czas. Z zabiegu z użyciem tego nowoczesnego sprzętu, mogą skorzystać nawet pacjentki bardzo wrażliwe na ból, bez obaw o jakikolwiek dyskomfort podczas pracy intensywnej głowicy urządzenia. Laser aleksandrytowy Motus jest niezwykle czuły na melaninę, wychwytuje jej chromofor, doskonale radząc sobie z eliminacją jasnych i ciemnych włosów – dzięki temu fantastycznemu urządzeniu, epilacja laserowa jest dostępna także dla blondynek i rudowłosych kobiet.

Masz dość tradycyjnym metod usuwania owłosienia? Nie chcesz używać już nigdy więcej depilatora elektrycznego, maszynki do golenia, pasty cukrowej lub plastrów z woskiem i zastanawiasz się nad profesjonalnym zabiegiem depilacji laserowej? Szczegółowe informacje na temat tej nowoczesnej metody redukcji niechcianych włosów i możliwości, jakie oferuje szybki i precyzyjny laser aleksandrytowy Motus włoskiej firmy Deka, znajdziesz na stronie internetowej: https://klinikamiracki.pl/ 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here