Dodatkowe pieniądze.

0
240
Dodatkowe pieniądze.

Bywa tak, że pomimo pracowania na pełnym etacie, nie stać nas na utrzymanie się. Koszty życia z roku na rok wzrastają w zastraszającym tempie. Niestety bardzo duża liczba osób zarabia najniższą krajową pensje, z której bardzo trudno utrzymać siebie i rodzinę. Zwłaszcza jeśli w grę wchodzi mieszkanie w mieście, gdzie do opłat comiesięcznych należy wliczyć czynsz, ratę kredytu hipotecznego. Warto szukać lepszej pracy i nie poddawać się. Chociaż łatwo się mówi, trudniej zrobić. W końcu są takie miejscowości, gdzie istnieje jeden duży zakład i tylko on zapewnia zatrudnienie wszystkim okolicznym mieszkańcom. Albo są takie miasta, które nie mogą poszczycić się wieloma miejscami zatrudnienia. Nie ma co jednak narzekać, trzeba być kreatywnym. Narzekanie nic nie wprowadzi do naszego życia, a okazuje się, że jest wiele innych możliwości zarabiania. Pomimo 8 godzinnego etatu, można zacząć zarabiać przez internet we własnym domu. Są dedykowane ku temu specjalne strony do zarabiania. Wystarczy zorientować się, co potrafimy i ile czasu możemy na to poświęcić. W zależności, co będziemy wykonywać można dorobić pieniądze, które zostaną przeznaczone na rachunki lub wyjazd wakacyjny. Wszystko zależy od nas i naszego zaangażowania. Internet daje ogrom możliwości dla wszystkich. Dla tych co mają mniej czasu lub dla tych, co po 8 godzinnej pracy nie mają ochoty i siły wytężać dodatkowo umysł. Jak można zacząć zarabiać i jakie są najpopularniejsze strony do zarabiania?
Oto kilka opcji:
– wypełnianie ankiet – jest to praca, która po pierwsze nie zajmie nam dużo czasu w ciągu dnia, a po drugie nie wymaga od nas szczególnych umiejętności. Spokojnie możemy wykonywać to, nawet mając pod opieką dzieci. Ankiety nie nie absorbują, aż nasz umysł, po prostu odpowiadamy na proste i nieskomplikowane pytanie. Zwykła ankieta. Wystarczy zarejestrować się na portalach, które się tym zajmują. Na rynku dostępnych jest kilka i dobrze jest zalogować się na wszystkich, by zmaksymalizować swoje zyski. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymujemy punkty, które następnie możemy wypłacić w gotówce, jeśli uzbieramy wymaganą ich ilość. To kilka stron, na których otrzymamy pieniądze za wypełnienie ankiety:i-Say.com, Płatne Ankiety 24, Opinie.pl, Mobrog, Toluna. Kwoty, jakie można zarobić oscylują pomiędzy 50-300 zł miesięcznie.
– copywriting – to opcja, która wymaga od nas większego zaangażowania, jednakże na niej zarobimy na pewno więcej niż na wypełnianiu ankiet. Oczywiście w zależności, ile wykonamy zleceń. Polega to na pisaniu tekstów, zgodnych z pewnymi wymogami i wytycznymi. Chodzi przede wszystkim o pisanie tekstów, w których muszą być zawarte słowa kluczowe. Można pisać te teksty na portalach, gdzie są już gotowe zlecenia i nie ma kontaktu ze zleceniodawcą. Wybieramy po prostu temat, na jaki chcemy pisać, a zleceniodawca w sumie w ogóle nas nie interesuje. Działamy w oparciu o umowę o dzieło z danym portalem. Mogą to być: TextBookers, GoodContect. Można także na własną rękę szukać zleceń na takich stronach jak np. Useme.

www.inwestycyjnawolnosc.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here